My Favorite Movies
| Babbyj's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Big Momma's House 2000, PG-13) |
|
| 2 |
Big Momma's House 2 2006, PG-13) |
|
| 3 |
Blue Streak 1999, PG-13) |
|
| 4 |
Save the Last Dance 2001, PG-13) |
|
| 5 |
Save the Last Dance 2 2006, PG-13) |
|
| 6 |
Save the Last Dance for Me 2001, Unrated) |
|
| 7 |
Get Carter 2000, R) |
|
| 8 |
Get Carter 1971, R) |
|
| 9 |
Grease 1978, PG) |
|
| 10 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 11 |
The Godfather 1972, R) |
|
| 12 |
Gladiator 2000, R) |












