My Favorite Movies


  Baaatt's Rating My Rating
1
Lost In Translation 2003,  R)
2
Fear and Loathing in Las Vegas 1998,  R)
3
The Dark Knight 2008,  PG-13)
4
Anchorman - The Legend Of Ron Burgundy 2004,  PG-13)
5
Inglourious Basterds 2009,  R)
Inglourious Basterds
Add a review (optional)...
6
The Kingdom 2007,  R)
7
Wedding Crashers 2005,  R)
8
The Shawshank Redemption 1994,  R)
9
Lord of War 2005,  R)
10
Starsky & Hutch 2004,  PG-13)
11
National Treasure 2004,  PG)
National Treasure
I loved this film, I was actually gripped to it when I was at the cinema
12
Dodgeball - A True Underdog Story 2004,  PG-13)
Dodgeball - A True Underdog Story
This made me laugh alot!
13
Domino 2005,  R)
14
The Longest Yard 2005,  PG-13)
15
The Pursuit of Happyness 2006,  PG-13)
16
Bad Boys II 2003,  R)
Bad Boys II
F***ing awsome movie, quality lads film!
17
Family Guy Presents Stewie Griffin: The Untold Story 2005,  Unrated)
18
Talladega Nights: The Ballad of Ricky Bobby 2006,  PG-13)
19
Alpha Dog 2006,  R)
20
Planet Terror (Grindhouse Presents: Robert Rodriguez's Planet Terror) 2007,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments