My Favorite Movies


  b5677's Rating My Rating
1
Gladiator 2000,  R)
2
Meet The Fockers 2004,  PG-13)
3
Meet the Parents 2000,  PG-13)
4
The Godfather 1972,  R)
5
The Godfather, Part II 1974,  R)
6
The Godfather, Part III 1990,  R)
7
Rain Man 1988,  R)
8
Shrek 2001,  PG)
9
Shrek 2 2004,  PG)
10
Shrek the Third 2007,  PG)
11
Viva Zapata! ,  Unrated)
12
The Incredibles 2004,  PG)
13
Captain Corelli's Mandolin 2001,  R)
14
A Cinderella Story 2004,  PG)
15
Forrest Gump 1994,  PG-13)
16
Saving Private Ryan 1998,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments