My Favorite Movies
| B2BB's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Lil Pimp 2003, R) |
|
| 2 |
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006, PG-13) |
|
| 3 |
Honey 2003, PG-13) |
|
| 4 |
Jackass: Number Two 2006, R) |
|
| 5 |
Man of the Year 2006, PG) |
|
| 6 |
Modern Man 2006, G) |
|
| 7 |
Man on Fire 1987, R) |
|
| 8 |
The Invisible Man Returns 1940, Unrated) |
|
| 9 |
The Boogie Man Will Get You 1942, Unrated) |
|
| 10 |
The Leopard Man 1943, PG) |
|
| 11 |
Wonder Man 1945, G) |
|
| 12 |
The October Man 1948, Unrated) |
|
| 13 |
The Man in the Iron Mask 1977, R) |
|
| 14 |
Rize 2004, PG-13) |
|
| 15 |
Das Cabinet des Dr. Caligari. (The Cabinet of Dr. Caligari) 1920, Unrated) |
|
| 16 |
De Vierde man (The 4th Man) , Unrated) |
|
| 17 |
The Best Man (Unhitched) 2006, R) |
|
| 18 |
The Grudge 2004, PG-13) |
|
| 19 |
The Grudge 2 2006, PG-13) |
|
| 20 |
Like Mike 2002, PG) |
|
| 21 |
Like Mike 2 2006, PG) |
|
| 22 |
Dirty 2005, R) |
|
| 23 |
Dirty Love 2004, R) |
|
| 24 |
Dirty Mary Crazy Larry 1974, PG) |
|
| 25 |
The 40 Year Old Virgin 2005, R) |
|
| 26 |
Jungfrukällan (The Virgin Spring) 1959, Unrated) |
|
| 27 |
The Virgin Queen 1955, Unrated) |
|
| 28 |
The Virgin Suicides 1999, R) |



























