My Favorite Movies
| azulgirl26's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Ever After: A Cinderella Story 1998, PG-13) |
|
| 2 |
A Cinderella Story 2004, PG) |
|
| 3 |
Ella Enchanted 2004, PG) |
|
| 4 |
Twilight 2008, PG-13) |
|
| 5 |
The Exorcism of Emily Rose 2005, PG-13) |
|
| 6 |
The Princess Diaries 2001, G) |
|
| 7 |
The Proposal 2009, PG-13) |
|
| 8 |
Miss Congeniality 2000, PG-13) |
|
| 9 |
Miss Congeniality 2 - Armed and Fabulous 2005, PG-13) |
|
| 10 |
The Twilight Saga: New Moon 2009, PG-13) |
|
| 11 |
On the Line 2001, PG) |
|
| 12 |
Angels & Demons 2009, PG-13) |
|
| 13 |
The Princess Diaries 2 - Royal Engagement 2004, G) |
|
| 14 |
Camp Rock 2008, G) |
|
| 15 |
The Twilight Saga: Eclipse 2010, PG-13) |















