My Favorite Movies


  azul312's Rating My Rating
1
Memoirs of a Geisha 2005,  PG-13)
Memoirs of a Geisha
Beautiful and sad story
2
Pretty Woman 1990,  R)
3
My Best Friend's Wedding 1997,  PG-13)
My Best Friend's Wedding
Is my favorite,idon't know how many times i been see this movies.All i know i love it...
4
Ever After: A Cinderella Story 1998,  PG-13)
Ever After: A Cinderella Story
Nice love movie,but just a nice story
5
City of Angels 1998,  PG-13)
City of Angels
I like more,and now cause help me for my son,that die 5 months ago.
6
Just Like Heaven 2005,  PG-13)
Just Like Heaven
Love it,i will love that my son is not dead,and be in coma so he can come back for me
7
Serendipity 2001,  PG-13)
Serendipity
Wonderful too,belive in destiny.
8
Maid in Manhattan 2002,  PG-13)
Maid in Manhattan
cuteAwwww very
9
Sweet Home Alabama 2002,  PG-13)
Sweet Home Alabama
Beautiful
10
Failure to Launch 2006,  PG-13)
Failure to Launch
Romantic and funny
11
How to Lose a Guy in 10 Days 2003,  PG-13)
How to Lose a Guy in 10 Days
jajaja love this 2 person
12
The Devil Wears Prada 2006,  PG-13)
The Devil Wears Prada
So funny

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments