Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  azilady's Rating My Rating
1
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001,  PG)
2
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002,  PG)
3
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004,  PG)
4
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
5
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007,  PG-13)
6
Mean Girls 2004,  PG-13)
7
A Cinderella Story 2004,  PG)
8
Legally Blonde 2001,  PG-13)
9
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
10
The Last Samurai 2003,  R)
11
Freaky Friday 2003,  PG)
12
The Parent Trap 1998,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments