My Favorite Movies
| azag23's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Fast and the Furious 2001, PG-13) |
|
| 2 |
Donnie Darko 2001, R) |
|
| 3 |
XXX 2002, PG-13) |
|
| 4 |
2 Fast 2 Furious 2003, PG-13) |
|
| 5 |
The Italian Job 2003, PG-13) |
|
| 6 |
Signs 2002, PG-13) |
|
| 7 |
Bruce Almighty 2003, PG-13) |
|
| 8 |
Finding Nemo 2003, G) |
|
| 9 |
Shark Tale 2004, PG) |
|
| 10 |
Men in Black II 2002, PG-13) |
|
| 11 |
Men in Black 1997, PG-13) |
|
| 12 |
Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan 2006, R) |












