My Favorite Movies
| azabsami's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003, PG-13) |
|
| 2 |
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002, PG-13) |
|
| 3 |
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001, PG-13) |
|
| 4 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007, PG-13) |
|
| 5 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 6 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 7 |
How to Lose a Guy in 10 Days 2003, PG-13) |
|
| 8 |
Troy 2004, R) |
|
| 9 |
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006, PG-13) |
|
| 10 |
Saw III 2006, R) |
|
| 11 |
Saw II 2005, R) |
|
| 12 |
Saw 2004, R) |
|
| 13 |
Gladiator 2000, R) |
|
| 14 |
50 First Dates 2004, PG-13) |
|
| 15 |
Meet the Parents 2000, PG-13) |
|
| 16 |
Meet The Fockers 2004, PG-13) |
















