My Favorite Movies
| ayshatalib's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Twilight 2008, PG-13) |
|
| 2 |
Pulse 3 2008, R) |
|
| 3 |
My Best Friend's Wedding 1997, PG-13) |
|
| 4 |
My Date with the President's Daughter 1998, Unrated) |
|
| 5 |
The Incredible Hulk 2008, PG-13) |
|
| 6 |
The Dark Knight 2008, PG-13) |
|
| 7 |
17 Again 2009, PG-13) |
|
| 8 |
Righteous Kill 2008, R) |
|
| 9 |
King Kong 2005, PG-13) |
|
| 10 |
Obsession 1976, PG) |









