My Favorite Movies
| ayshasiddiqui's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Flushed Away 2006, PG) |
|
| 2 |
Happy Feet 2006, PG) |
|
| 3 |
Surf's Up 2007, PG) |
|
| 4 |
Finding Nemo 2003, G) |
|
| 5 |
Home Alone 1990, PG) |
|
| 6 |
Home Alone 2: Lost in New York 1992, PG) |
|
| 7 |
Home Alone 3 1997, PG) |
|
| 8 |
Home Alone 4 2002, Unrated) |
|
| 9 |
Cheaper by the Dozen 2003, PG) |
|
| 10 |
Cheaper by the Dozen 2 2005, PG) |
|
| 11 |
The Wizard of Oz 1939, G) |











