My Favorite Movies
| aychachaxu's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Little Mermaid 1989, G) |
|
| 2 |
Rush Hour 1998, PG-13) |
|
| 3 |
Shrek 2001, PG) |
|
| 4 |
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007, PG-13) |
|
| 5 |
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003, PG-13) |
|
| 6 |
Firehouse Dog 2007, PG) |
|
| 7 |
American Pie Presents - Band Camp 2005, R) |
|
| 8 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
|
| 9 |
Men in Black 1997, PG-13) |
|
| 10 |
The Perfect Man 2005, PG) |
|
| 11 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 12 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 13 |
The Notebook 2004, PG-13) |
|
| 14 |
Bruce Almighty 2003, PG-13) |
|
| 15 |
Wedding Crashers 2005, R) |
|
| 16 |
There's Something About Mary 1998, R) |
|
| 17 |
Shrek 2 2004, PG) |

















