My Favorite Movies
| awrighte's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Shaka Zulu - Last Great Warrior 2005, R) |
|
| 2 |
The Good, the Bad and the Ugly (Il Buono, il Brutto, il Cattivo.) 1966, R) |
|
| 3 |
For a Few Dollars More (Per Qualche Dollaro in Pił) 1965, R) |
|
| 4 |
A Fistful of Dollars (Per un Pugno di Dollari) 1964, R) |
|
| 5 |
Men in Black 1997, PG-13) |
|
| 6 |
Men in Black II 2002, PG-13) |
|
| 7 |
X-Men 2000, PG-13) |
|
| 8 |
Cars 2006, G) |
|
| 9 |
X-Men: The Last Stand 2006, PG-13) |
|
| 10 |
Hulk 2003, PG-13) |










