My Favorite Movies
| awixson11's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Cutting Edge: Going for the Gold 2006, PG-13) |
|
| 2 |
Talladega Nights: The Ballad of Ricky Bobby 2006, PG-13) |
|
| 3 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 4 |
Click 2006, PG-13) |
|
| 5 |
Cars 2006, G) |
|
| 6 |
Over the Hedge 2006, PG) |
|
| 7 |
Failure to Launch 2006, PG-13) |
|
| 8 |
The Shaggy Dog 2006, PG) |
|
| 9 |
She's the Man 2006, PG-13) |
|
| 10 |
Big Momma's House 2 2006, PG-13) |
|
| 11 |
Last Holiday 2006, PG-13) |
|
| 12 |
Glory Road 2006, PG) |
|
| 13 |
Eragon 2006, PG) |













