My Favorite Movies
| awesomecat3's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Notebook 2004, PG-13) |
|
| 2 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 3 |
A Walk to Remember 2002, PG) |
|
| 4 |
Happy Feet 2006, PG) |
|
| 5 |
50 First Dates 2004, PG-13) |
|
| 6 |
White Chicks 2004, PG-13) |
|
| 7 |
The Longest Yard 2005, PG-13) |
|
| 8 |
A Cinderella Story 2004, PG) |
|
| 9 |
Spider-Man 3 2007, PG-13) |
|
| 10 |
Scary Movie 4 2006, PG-13) |
|
| 11 |
10 Things I Hate About You 1999, PG-13) |
|
| 12 |
High School Musical 2006, G) |
|
| 13 |
She's the Man 2006, PG-13) |
|
| 14 |
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe 2005, PG) |
|
| 15 |
Scary Movie 3 2003, PG-13) |















