My Favorite Movies


  avp24's Rating My Rating
1
Moulin Rouge 1952,  Unrated)
2
Titanic (in 3D) 2012,  PG-13)
3
Another Gay Movie 2006,  R)
4
Mean Girls 2004,  PG-13)
5
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003,  PG-13)
6
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001,  PG-13)
7
Finding Nemo 2003,  G)
8
Shrek 2 2004,  PG)
9
50 First Dates 2004,  PG-13)
10
Shrek 2001,  PG)
11
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments