My Favorite Movies
| AvocadoBat's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Sleepy Hollow 1999, R) |
|
| 2 |
Stephen King's Rose Red 2002, PG-13) |
|
| 3 |
Thirteen Ghosts (13 Ghosts) 2001, R) |
|
| 4 |
Ghost Ship 2002, R) |
|
| 5 |
The Texas Chainsaw Massacre 2003, R) |
|
| 6 |
fear dot com (FeardotCom) 2002, R) |
|
| 7 |
Insomnia 2002, R) |
|
| 8 |
Cold Creek Manor 2003, R) |
|
| 9 |
The Amityville Horror 2005, R) |
|
| 10 |
The Mummy 1999, PG-13) |
|
| 11 |
The Mummy Returns 2001, PG-13) |
|
| 12 |
Perfume: The Story of a Murderer 2006, R) |












