My Favorite Movies
| austispumonti's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Lady and the Tramp 1955, G) |
|
| 2 |
Lady and the Tramp II: Scamp's Adventure 2001, G) |
|
| 3 |
Mr. Deeds 2002, PG-13) |
|
| 4 |
Happy Gilmore 1996, PG-13) |
|
| 5 |
Big Daddy 1999, PG-13) |
|
| 6 |
The Guardian 2006, PG-13) |
|
| 7 |
Hostel 2006, R) |
|
| 8 |
Saw III 2006, R) |
|
| 9 |
Saw II 2005, R) |
|
| 10 |
Saw 2004, R) |
|
| 11 |
Charlotte's Web 1973, G) |
|
| 12 |
Babe 1995, G) |
|
| 13 |
Babe: Pig in the City 1998, G) |
|
| 14 |
Top Gun 1986, PG) |
|
| 15 |
Step Up 2006, PG-13) |















