My Favorite Movies
| austinls's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006, PG-13) |
|
| 2 |
2 Fast 2 Furious 2003, PG-13) |
|
| 3 |
The Fast and the Furious 2001, PG-13) |
|
| 4 |
American Pie 1999, R) |
|
| 5 |
American Pie 5: The Naked Mile 2006, R) |
|
| 6 |
American Pie Presents - Band Camp 2005, R) |
|
| 7 |
I, Robot 2004, PG-13) |
|
| 8 |
Scary Movie 4 2006, PG-13) |
|
| 9 |
Scary Movie 3 2003, PG-13) |
|
| 10 |
Talladega Nights: The Ballad of Ricky Bobby 2006, PG-13) |
|
| 11 |
Ace Ventura: Pet Detective 1994, PG-13) |
|
| 12 |
Bruce Almighty 2003, PG-13) |
|
| 13 |
50 First Dates 2004, PG-13) |
|
| 14 |
Malibu's Most Wanted 2003, PG-13) |
|
| 15 |
Gone in 60 Seconds (Gone in Sixty Seconds) 2000, PG-13) |















