My Favorite Movies
| austenfan's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |
|
| 2 |
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004, PG) |
|
| 3 |
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001, PG) |
|
| 4 |
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002, PG) |
|
| 5 |
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007, PG-13) |
|
| 6 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
|
| 7 |
Sense and Sensibility 1995, PG) |
|
| 8 |
Becoming Jane 2007, PG) |
|
| 9 |
The Lake House 2006, PG) |
|
| 10 |
Ever After: A Cinderella Story 1998, PG-13) |
|
| 11 |
A Walk to Remember 2002, PG) |
|
| 12 |
Music and Lyrics 2007, PG-13) |












