My Favorite Movies
| aussygirl369's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Twilight 2008, PG-13) |
|
| 2 |
Camp Rock 2008, G) |
|
| 3 |
The Phantom of the Opera 2005, PG-13) |
|
| 4 |
John Tucker Must Die 2006, PG-13) |
|
| 5 |
Air Buddies 2006, PG) |
|
| 6 |
Two Brothers 2004, PG) |
|
| 7 |
Bring It On 2000, PG-13) |
|
| 8 |
Bring It On: In It to Win It 2007, PG-13) |
|
| 9 |
Raise Your Voice 2004, PG) |
|
| 10 |
Air Bud 1997, PG) |
|
| 11 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007, PG-13) |
|
| 12 |
The Little Rascals 1994, PG) |
|
| 13 |
The Sandlot 1993, PG) |
|
| 14 |
He's Just Not That Into You 2009, PG-13) |
|
| 15 |
A Walk to Remember 2002, PG) |
|
| 16 |
The Pacifier 2005, PG) |
















