Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  auntdedra's Rating My Rating
1
Rent 2005,  PG-13)
Rent
loved this movie. i thought it would be dumb because it is a musical boy was i wrong.
2
Beaches 1988,  PG-13)
Beaches
best movie ever
3
Erin Brockovich 2000,  R)
Erin Brockovich
best she ever did
4
Something to Talk About 1995,  R)
5
Dying Young 1991,  R)
6
My Best Friend's Wedding 1997,  PG-13)
7
Runaway Bride 1999,  PG)
8
Steel Magnolias 1989,  PG)
Steel Magnolias
Very moving movie
9
Closer 2004,  R)
10
Pretty Woman 1990,  R)
Pretty Woman
love all julia roberts movies
11
Stepmom 1998,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments