My Favorite Movies
| audreynini's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Take the Lead 2006, PG-13) |
|
| 2 |
A Walk to Remember 2002, PG) |
|
| 3 |
Grease 1978, PG) |
|
| 4 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 5 |
Save the Last Dance 2001, PG-13) |
|
| 6 |
Saw 2004, R) |
|
| 7 |
Saw II 2005, R) |
|
| 8 |
Scary Movie 2000, R) |
|
| 9 |
Scary Movie 2 2001, R) |
|
| 10 |
Scary Movie 3 2003, PG-13) |
|
| 11 |
Shrek 2001, PG) |
|
| 12 |
Shrek 2 2004, PG) |
|
| 13 |
Spider-Man 2002, PG-13) |
|
| 14 |
The Incredibles 2004, PG) |
|
| 15 |
The Ring 2002, PG-13) |
|
| 16 |
Step Up 2006, PG-13) |
|
| 17 |
A vos marques, party! 2007, Unrated) |

















