My Favorite Movies
| audjos's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Mummy 1999, PG-13) |
|
| 2 |
The Mummy Returns 2001, PG-13) |
|
| 3 |
The Scorpion King 2002, PG-13) |
|
| 4 |
Killer Klowns from Outer Space 1988, PG-13) |
|
| 5 |
Hannibal 2001, R) |
|
| 6 |
Hannibal Rising 2007, R) |
|
| 7 |
Indiana Jones and the Last Crusade 1989, PG-13) |
|
| 8 |
Indiana Jones and the Temple of Doom 1984, PG) |
|
| 9 |
Raiders of the Lost Ark (Indiana Jones and the Raiders of the Lost Ark) 1981, PG) |
|
| 10 |
Going My Way 1944, Unrated) |
|
| 11 |
The Bells of St. Mary's 1945, Unrated) |
|
| 12 |
I Guardiani del cielo (Tower of the Firstborn) (The Sands of Time) 1998, PG-13) |
|
| 13 |
Van Helsing 2004, PG-13) |
|
| 14 |
Labyrinth 1986, PG) |














