My Favorite Movies
| atifsehzada's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Dark Knight 2008, PG-13) |
|
| 2 |
Night at the Museum 2006, PG) |
|
| 3 |
Ice Age 2: The Meltdown 2006, PG) |
|
| 4 |
Ice Age: Dawn of the Dinosaurs (Ice Age 3) 2009, PG) |
|
| 5 |
Kung Fu Panda 2008, PG) |
|
| 6 |
District 9 2009, R) |
|
| 7 |
The Mummy 1999, PG-13) |
|
| 8 |
The Mummy Returns 2001, PG-13) |
|
| 9 |
Madagascar 2005, PG) |
|
| 10 |
Knowing 2009, PG-13) |
|
| 11 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 12 |
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe 2005, PG) |
|
| 13 |
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001, PG-13) |
|
| 14 |
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002, PG-13) |
|
| 15 |
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003, PG-13) |















