Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  athenatinoco's Rating My Rating
1
Napoleon Dynamite 2004,  PG)
2
Titanic (in 3D) 2012,  PG-13)
3
Bring It On 2000,  PG-13)
4
Scary Movie 3 2003,  PG-13)
5
Sister Act 1992,  PG)
6
Beetlejuice 1988,  PG)
7
Fantastic Four 2005,  PG-13)
8
Dirty Dancing 1987,  PG-13)
9
Cheaper by the Dozen 2003,  PG)
10
Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer 2007,  PG)
11
Back to the Future Part II 1989,  PG)
12
Monsters, Inc. 2001,  G)
13
Elf 2003,  PG)
14
Superbad 2007,  R)
15
Step Up 2006,  PG-13)
16
The Lake House 2006,  PG)
17
Titanic 1943,  Unrated)
18
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001,  PG)
19
Charlie's Angels 2000,  PG-13)
20
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments