My Favorite Movies
| aswimqueen's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003, PG-13) |
|
| 2 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 3 |
Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith 2005, PG-13) |
|
| 4 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |
|
| 5 |
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002, PG-13) |
|
| 6 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 7 |
Star Wars: Episode II - Attack of the Clones 2002, PG) |
|
| 8 |
Star Wars: Episode IV - A New Hope 1977, PG) |
|
| 9 |
Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi 1983, PG) |
|
| 10 |
The Italian Job 2003, PG-13) |
|
| 11 |
Ocean's Eleven 2001, PG-13) |
|
| 12 |
Ocean's Twelve 2004, PG-13) |
|
| 13 |
Independence Day 1996, PG-13) |
|
| 14 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007, PG-13) |
|
| 15 |
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007, PG-13) |















