Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  1. astrosbabe007
  2. alexis

Give list a short description

  astrosbabe007's Rating My Rating
1
The Notebook 2004,  PG-13)
The Notebook
This is the best romantic movie like ever!I wish all guys were like Noah... =]
2
John Tucker Must Die 2006,  PG-13)
John Tucker Must Die
This movie is so freakinggg hilarious. <3
3
Disturbia 2007,  PG-13)
Disturbia
One of my favoirte movies.I lovedd ittt. =]
4
Epic Movie 2007,  PG-13)
Epic Movie
This movie is the best!
5
Remember the Titans 2000,  PG)
Remember the Titans
One of the best movies I have ever seen!
6
Mean Girls 2004,  PG-13)
Mean Girls
This movie is awsome with the fights,the gossip,and more!
7
Date Movie 2006,  PG-13)
Date Movie
Luv it!
8
Scary Movie 4 2006,  PG-13)
Scary Movie 4
Awsome!
9
Transformers 2007,  PG-13)
Transformers
Really good movie
10
Scary Movie 2 2001,  R)
Scary Movie 2
Great movie!
11
Scary Movie 3 2003,  PG-13)
Scary Movie 3
Soooooooo funny!
12
Sleepover 2004,  PG)
Sleepover
luv it
13
Prom Night 2008,  PG-13)
Prom Night
one of my favorite movies. :)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments