Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  astita's Rating My Rating
1
Pay It Forward 2000,  PG-13)
2
50 First Dates 2004,  PG-13)
3
Dirty Dancing 1987,  PG-13)
4
Grease 1978,  PG)
5
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe 2005,  PG)
6
Braveheart 1995,  R)
7
Remember the Titans 2000,  PG)
8
The Lake House 2006,  PG)
9
The Green Mile 1999,  R)
10
The Sixth Sense 1999,  PG-13)
11
Moulin Rouge! 2001,  PG-13)
12
Honey 2003,  PG-13)
13
Sister Act 1992,  PG)
14
The Lion King 1994,  G)
15
The Mummy Returns 2001,  PG-13)
16
The Mummy 1999,  PG-13)
17
Love Actually 2003,  R)
18
Dance with Me 1998,  PG)
19
The Bodyguard 1992,  R)
20
Chicago 2002,  PG-13)
21
Sister Act 2: Back in the Habit 1993,  PG)
22
Look Who's Talking, Too 1990,  PG-13)
23
Look Who's Talking Now 1990,  PG-13)
24
Look Who's Talking 1989,  PG-13)
25
10 Things I Hate About You 1999,  PG-13)
26
The Notebook 2004,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments