My Favorite Movies
| asteccws's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Bring It On 2000, PG-13) |
|
| 2 |
Labyrinth 1986, PG) |
|
| 3 |
Creepshow 1982, R) |
|
| 4 |
Tales from the Crypt 1972, PG) |
|
| 5 |
Stand by Me 1986, R) |
|
| 6 |
Matilda 1996, PG) |
|
| 7 |
A Little Princess 1995, G) |
|
| 8 |
Gattaca 1997, PG-13) |
|
| 9 |
Flushed Away 2006, PG) |
|
| 10 |
The Matrix 1999, R) |
|
| 11 |
School of Rock 2003, PG-13) |
|
| 12 |
Holes 2003, PG) |












