My Favorite Movies
| AssassinOfFate's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
2 Fast 2 Furious 2003, PG-13) |
|
| 2 |
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull 2008, PG-13) |
|
| 3 |
The Day After Tomorrow 2004, PG-13) |
|
| 4 |
Step Up 2 the Streets 2008, PG-13) |
|
| 5 |
Max Payne 2008, PG-13) |
|
| 6 |
Golmaal: Fun Unlimited 2006, Unrated) |
|
| 7 |
Little Man 2006, PG-13) |
|
| 8 |
White Chicks 2004, PG-13) |
|
| 9 |
Van Helsing 2004, PG-13) |
|
| 10 |
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006, PG-13) |
|
| 11 |
Fast & Furious 2009, PG-13) |
|
| 12 |
Terminator Salvation 2009, PG-13) |
|
| 13 |
I Am Legend 2007, PG-13) |
|
| 14 |
Resident Evil: Extinction 2007, R) |
|
| 15 |
Biohazard: Degeneration (Resident Evil: Degeneration) 2008, R) |
|
| 16 |
Devil May Cry 2008, Unrated) |
|
| 17 |
City Hunter (Sing si lip yan) 1992, PG-13) |

















