My Favorite Movies
| asly's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
A Walk to Remember 2002, PG) |
|
| 2 |
Kicking & Screaming 2005, PG) |
|
| 3 |
Little Manhattan 2005, PG) |
|
| 4 |
Bridge to Terabithia 2007, PG) |
|
| 5 |
RV 2006, PG) |
|
| 6 |
Zathura 2005, PG) |
|
| 7 |
The Polar Express 2004, G) |
|
| 8 |
High School Musical 2006, G) |
|
| 9 |
High School Musical 2 2007, G) |
|
| 10 |
Are We There Yet? 2003, PG) |
|
| 11 |
Are We Done Yet? 2007, PG) |
|
| 12 |
Material Girls 2006, PG) |
|
| 13 |
Meet the Robinsons 2007, G) |
|
| 14 |
Blood Diamond 2006, R) |
|
| 15 |
The Jetsons 1990, G) |
|
| 16 |
Spider-Man 2002, PG-13) |
|
| 17 |
Spider-Man 2 2004, PG-13) |
|
| 18 |
Spider-Man 3 2007, PG-13) |
|
| 19 |
Firehouse Dog 2007, PG) |



















