My Favorite Movies


  asjstar17ca's Rating My Rating
1
Sarah Silverman: Jesus Is Magic 2005,  R)
2
Weekend at Bernie's II 1993,  PG)
3
Spider-Man 3 2007,  PG-13)
Spider-Man 3
i just love the emo scene with him lookin down and the rain pourin down on him ...lol
4
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
5
School of Rock 2003,  PG-13)
6
Wedding Crashers 2005,  R)
7
TMNT 2007,  PG)
8
Dead Silence 2006,  R)
9
50 First Dates 2004,  PG-13)
10
A Walk to Remember 2002,  PG)
11
The Notebook 2004,  PG-13)
12
Save the Last Dance 2001,  PG-13)
13
High School Musical 2006,  G)
14
Click 2006,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments