My Favorite Movies
| asifmawji's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Coach Carter 2005, PG-13) |
|
| 2 |
Crank 2006, R) |
|
| 3 |
Disturbia 2007, PG-13) |
|
| 4 |
Happy Feet 2006, PG) |
|
| 5 |
Hitch 2005, PG-13) |
|
| 6 |
Hotel Rwanda 2004, PG-13) |
|
| 7 |
Inside Man 2006, R) |
|
| 8 |
Knocked Up 2007, R) |
|
| 9 |
Live Free or Die Hard 2007, PG-13) |
|
| 10 |
Mr. & Mrs. Smith 2005, PG-13) |
|
| 11 |
Music and Lyrics 2007, PG-13) |
|
| 12 |
Pearl Harbor 2001, PG-13) |
|
| 13 |
Norbit 2007, PG-13) |
|
| 14 |
Nacho Libre 2006, PG) |
|
| 15 |
Rocky Balboa 2006, PG) |
|
| 16 |
Shooter 2007, R) |
|
| 17 |
The Bourne Identity 2002, PG-13) |
|
| 18 |
The Bourne Supremacy 2004, PG-13) |
|
| 19 |
The Bourne Ultimatum 2007, PG-13) |
|
| 20 |
The Lake House 2006, PG) |
|
| 21 |
Wedding Crashers 2005, R) |





















