My Favorite Movies


  ashnakshah's Rating My Rating
1
High School Musical 2006,  G)
2
Camp Rock 2008,  G)
3
Princess Protection Program 2009,  G)
4
Hairspray 2007,  PG)
5
Another Cinderella Story 2008,  PG)
6
Twilight 2008,  PG-13)
7
The Clique 2008,  PG)
8
Bratz: The Movie 2007,  PG)
9
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
10
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001,  PG)
11
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007,  PG-13)
12
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002,  PG)
13
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004,  PG)
14
Harry Potter and the Half-Blood Prince 2009,  PG-13)
15
Hotel for Dogs 2009,  PG)
16
Legally Blondes 2008,  PG)
17
Taking 5 2008,  PG)
18
Wizards of Waverly Place The Movie 2009,  Unrated)
19
High School Musical 4: East Meets West 2008,  Unrated)
20
Bandslam 2009,  PG)
21
Bring It On: All or Nothing 2006,  PG-13)
22
Step Up 2006,  PG-13)
23
She's the Man 2006,  PG-13)
24
New York Minute 2004,  PG)
25
Halloweentown II: Kalabar's Revenge 2001,  PG)
26
Hatching Pete 2009,  Unrated)
27
Dadnapped 2009,  Unrated)
28
Just My Luck 2006,  PG-13)
29
Camp Rock: The Final Jam 2010,  Unrated)
30
Angus, Thongs and Perfect Snogging 2008,  PG-13)
31
Pixel Perfect 2004,  Unrated)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments