My Favorite Movies
| AshleyCorbett's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
She's the Man 2006, PG-13) |
|
| 2 |
Eight Below 2006, PG) |
|
| 3 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |
|
| 4 |
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004, PG) |
|
| 5 |
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002, PG) |
|
| 6 |
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007, PG-13) |
|
| 7 |
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001, PG) |
|
| 8 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 9 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 10 |
Open Season 2006, PG) |
|
| 11 |
Over the Hedge 2006, PG) |
|
| 12 |
Shark Tale 2004, PG) |
|
| 13 |
Shrek 2001, PG) |
|
| 14 |
Shrek 2 2004, PG) |
|
| 15 |
Home on the Range 2004, PG) |
|
| 16 |
Aquamarine 2006, PG) |
|
| 17 |
The Cheetah Girls 2003, Unrated) |
|
| 18 |
The Cheetah Girls 2 2006, G) |
|
| 19 |
Honey 2003, PG-13) |
|
| 20 |
When a Stranger Calls 2006, PG-13) |
|
| 21 |
Monster House 2006, PG) |
|
| 22 |
Step Up 2006, PG-13) |
|
| 23 |
Take the Lead 2006, PG-13) |























