Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  ashleyal's Rating My Rating
1
Uptown Girls 2003,  PG-13)
2
Big Girls Don't Cry... They Get Even 1992,  PG)
3
Buffy the Vampire Slayer 1992,  PG-13)
4
Across the Universe 2007,  PG-13)
5
Material Girls 2006,  PG)
6
Ladder 49 2004,  PG-13)
7
The Twilight Saga: New Moon 2009,  PG-13)
8
My Daughter's Secret 2007,  Unrated)
9
Elsewhere 2009,  R)
10
Get A Clue 2002,  G)
11
Leap Year 2010,  PG)
12
The Prince and Me 2004,  PG)
13
It's Complicated 2009,  R)
14
Fired Up 2009,  PG-13)
15
The Haunting of Sorority Row (The Deadly Pledge) 2007,  Unrated)
16
John Tucker Must Die 2006,  PG-13)
17
When in Rome 2010,  PG-13)
18
Dear John 2010,  PG-13)
19
Mean Girls 2004,  PG-13)
Mean Girls
i seen this movie and it was so great i really liked it.
20
Mamma Mia! 2008,  PG-13)
21
Keith 2008,  PG-13)
22
Greta 2008,  PG-13)
23
Blue Crush 2002,  PG-13)
24
Thirteen 2002,  R)
25
The Notebook 2004,  PG-13)
26
A Walk to Remember 2002,  PG)
27
The Perfect Man 2005,  PG)
28
The Stepfather 2009,  PG-13)
29
The Time Traveler's Wife 2009,  PG-13)
30
The Bounty Hunter 2010,  PG-13)
31
Letters to Juliet 2010,  PG)
32
The Last Song 2010,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments