My Favorite Movies
| AshleighBaby's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
A Walk to Remember 2002, PG) |
|
| 2 |
The Man in the Moon 1991, PG-13) |
|
| 3 |
10 Things I Hate About You 1999, PG-13) |
|
| 4 |
How to Lose a Guy in 10 Days 2003, PG-13) |
|
| 5 |
Click 2006, PG-13) |
|
| 6 |
Hitch 2005, PG-13) |
|
| 7 |
The 40 Year Old Virgin 2005, R) |
|
| 8 |
Mr. & Mrs. Smith 2005, PG-13) |
|
| 9 |
Jackass - The Movie 2002, R) |
|
| 10 |
Little Miss Sunshine 2006, R) |
|
| 11 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 12 |
Date Movie 2006, PG-13) |
|
| 13 |
Last Holiday 2006, PG-13) |
|
| 14 |
Toy Story 2 1999, G) |
|
| 15 |
Toy Story 1995, G) |
|
| 16 |
40 Days and 40 Nights 2002, R) |
|
| 17 |
Jackass: Number Two 2006, R) |
|
| 18 |
Spongebob Squarepants - Home Sweet Pineapple 2005, Unrated) |
|
| 19 |
My Super Ex-Girlfriend 2006, PG-13) |
|
| 20 |
Saw III 2006, R) |
|
| 21 |
Saw II 2005, R) |
|
| 22 |
Poison Ivy 1992, R) |
|
| 23 |
The Break-Up 2006, PG-13) |
|
| 24 |
Step Up 2006, PG-13) |
























