My Favorite Movies
| Ashleigh2kay9's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
|
| 2 |
A Cinderella Story 2004, PG) |
|
| 3 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 4 |
Freaky Friday 2003, PG) |
|
| 5 |
Bring It On: All or Nothing 2006, PG-13) |
|
| 6 |
Bruce Almighty 2003, PG-13) |
|
| 7 |
Halloween 4: The Return of Michael Myers 1988, R) |
|
| 8 |
Halloween - The Curse of Michael Myers (Halloween 6) 1995, R) |
|
| 9 |
Scary Movie 4 2006, PG-13) |
|
| 10 |
Scary Movie 2 2001, R) |
|
| 11 |
Final Destination 2 2003, R) |
|
| 12 |
Final Destination 3 2006, R) |












