My Favorite Movies
| ashleigh147's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Step Up 2006, PG-13) |
|
| 2 |
Dirty Dancing 1987, PG-13) |
|
| 3 |
Green Street Hooligans 2005, R) |
|
| 4 |
Sleeping Beauty 1959, G) |
|
| 5 |
Cinderella 1950, G) |
|
| 6 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 7 |
The Little Mermaid 1989, G) |
|
| 8 |
Evolution 2001, PG-13) |
|
| 9 |
Ghost 1990, PG-13) |
|
| 10 |
10 Things I Hate About You 1999, PG-13) |
|
| 11 |
Richie Rich 1994, PG) |











