My Favorite Movies
| arzv's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Vanilla Sky 2001, R) |
|
| 2 |
The Others 2001, PG-13) |
|
| 3 |
Pulp Fiction 1994, R) |
|
| 4 |
I Am Legend 2007, PG-13) |
|
| 5 |
Elsa y Fred 2005, PG) |
|
| 6 |
Su excelencia 1966, Unrated) |
|
| 7 |
Barrendero, El 1982, PG) |
|
| 8 |
Ministro y yo, El (The Minister and Me) 1975, Unrated) |
|
| 9 |
Paris Je T'aime 2006, R) |
|
| 10 |
50 First Dates 2004, PG-13) |









