Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  aryam1285's Rating My Rating
1
13 Going on 30 (Suddenly 30) 2004,  PG-13)
2
Armageddon 1998,  PG-13)
3
Drumline 2002,  PG-13)
4
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002,  PG)
5
Legally Blonde 2001,  PG-13)
6
Meet The Fockers 2004,  PG-13)
7
Monsters, Inc. 2001,  G)
8
Mr. & Mrs. Smith 2005,  PG-13)
9
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
10
She's All That 1999,  PG-13)
11
The Butterfly Effect 2004,  R)
12
The Lake House 2006,  PG)
13
The Notebook 2004,  PG-13)
14
The Princess Diaries 2001,  G)
15
Uptown Girls 2003,  PG-13)
16
The Wedding Planner 2001,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments