My Favorite Movies
| arualex's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002, PG) |
|
| 2 |
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe 2005, PG) |
|
| 3 |
The Chronicles of Narnia: Prince Caspian 2008, PG) |
|
| 4 |
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn Treader 2010, PG) |
|
| 5 |
The Crow 1994, R) |
|
| 6 |
Jerry Maguire 1996, R) |
|
| 7 |
Dances With Wolves 1990, PG-13) |
|
| 8 |
Casper Meets Wendy 1998, PG) |
|
| 9 |
Casper 1995, PG) |
|
| 10 |
Casper - A Spirited Beginning 1997, PG) |
|
| 11 |
Casper's Haunted Christmas 2000, G) |
|
| 12 |
Casper the Friendly Ghost 1951, Unrated) |
|
| 13 |
Casper and Wendy's Ghostly Adventures 2002, G) |
|
| 14 |
Ghost 1990, PG-13) |
|
| 15 |
Echelon Conspiracy 2009, PG-13) |















