My Favorite Movies
| artrobinson's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Wedding Crashers 2005, R) |
|
| 2 |
Forrest Gump 1994, PG-13) |
|
| 3 |
Pretty Woman 1990, R) |
|
| 4 |
The Godfather 1972, R) |
|
| 5 |
Ocean's Eleven 2001, PG-13) |
|
| 6 |
Sister Act 2: Back in the Habit 1993, PG) |
|
| 7 |
Amistad 1997, R) |
|
| 8 |
Sister Act 1992, PG) |
|
| 9 |
Scarface 1983, R) |
|
| 10 |
Tyler Perry: I Can Do Bad All By Myself 2002, Unrated) |
|
| 11 |
Same Time, Next Year 1978, PG) |
|
| 12 |
Pursuit of Happiness 2001, Unrated) |
|
| 13 |
The Godfather, Part III 1990, R) |












