Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  artfreaklol's Rating My Rating
1
Blade: Trinity 2004,  R)
Blade: Trinity
luved the vamp's and ryan
2
Disturbia 2007,  PG-13)
Disturbia
awesome but it was making me yell. hehe!
3
Dude, Where's My Car? 2000,  PG-13)
Dude, Where's My Car?
stpid but hello funny
4
Without A Paddle 2004,  PG-13)
Without A Paddle
dax and seth god i luv 'em
5
Just Friends 2005,  PG-13)
Just Friends
and i swear i luv ryan reynolds
6
The Amityville Horror 2005,  R)
The Amityville Horror
again with the ryan reynolds awesome body dude!
7
National Lampoon's Van Wilder (Party Liaison) 2002,  R)
National Lampoon's Van Wilder (Party Liaison)
ryan luv ya man
8
Rat Race 2001,  PG-13)
9
Scooby-Doo 2 - Monsters Unleashed 2004,  PG)
10
Adam Sandler's Eight Crazy Nights 2002,  PG-13)
11
Employee of the Month 2006,  PG-13)
Employee of the Month
dane u rocked but jessica u should die
12
Zathura 2005,  PG)
Zathura
dax i luv ya
13
Road Trip 2000,  R)
Road Trip
road trip road trip yeah
14
Evolution 2001,  PG-13)
Evolution
funny little aliens man
15
The Rundown (Welcome to the Jungle) 2003,  PG-13)
16
American Wedding 2003,  R)
17
American Pie 2 2001,  R)
18
Final Destination 2000,  R)
Final Destination
3rds the best

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments