My Favorite Movies


  art2002uk's Rating My Rating
1
True Grit 1969,  G)
True Grit
best western ever made
2
Aliens 1986,  R)
3
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001,  PG-13)
4
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002,  PG-13)
5
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003,  PG-13)
6
Star Wars: Episode I - The Phantom Menace 1999,  PG)
7
Star Wars: Episode II - Attack of the Clones 2002,  PG)
8
Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith 2005,  PG-13)
9
Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi 1983,  PG)
10
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back 1980,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments