My Favorite Movies
| arnyshouse's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Carlos Mencia: Not for the Easily Offended 2005, Unrated) |
|
| 2 |
Carlos Mencia: No Strings Attached 2006, Unrated) |
|
| 3 |
South Park: Bigger, Longer and Uncut 1999, R) |
|
| 4 |
Naruto Movie 2: Gekijyouban Naruto daigekitotsu! Maboroshi no chiteiiseki dattebayo! 2005, Unrated) |
|
| 5 |
Naruto the Movie: Ninja Clash in the Land of Snow (Gekijô-ban Naruto: Daikatsugeki!) 2004, Unrated) |
|
| 6 |
Billy Madison 1995, PG-13) |
|
| 7 |
Ghost Rider 2007, PG-13) |
|
| 8 |
The Passion of the Christ 2004, R) |
|
| 9 |
Big Daddy 1999, PG-13) |
|
| 10 |
Saw III 2006, R) |
|
| 11 |
Saw II 2005, R) |
|
| 12 |
Saw IV 2007, R) |
|
| 13 |
Kung Pow! Enter the Fist 2002, PG-13) |













