Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  arnirox's Rating My Rating
1
Shrek 2 2004,  PG)
Shrek 2
this movie is funny hehe
2
Finding Nemo 2003,  G)
Finding Nemo
totally orsm movie
3
Meet The Fockers 2004,  PG-13)
4
Stuart Little 1999,  PG)
5
Grease 1978,  PG)
6
Charlie and the Chocolate Factory 2005,  PG)
Charlie and the Chocolate Factory
onny depp is cool he is so hot!!!
7
50 First Dates 2004,  PG-13)
8
Mean Girls 2004,  PG-13)
9
White Chicks 2004,  PG-13)
10
Elf 2003,  PG)
11
Shrek 2001,  PG)
12
The Parent Trap 1998,  PG)
13
Date Movie 2006,  PG-13)
14
American Pie 2 2001,  R)
15
Daddy Day Care 2003,  PG)
16
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
17
Mr. & Mrs. Smith 2005,  PG-13)
18
Wedding Crashers 2005,  R)
19
Dirty Dancing 1987,  PG-13)
20
How to Lose a Guy in 10 Days 2003,  PG-13)
21
Love Actually 2003,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments