My Favorite Movies
| armybrat8833's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Nightmare Before Christmas 1993, PG) |
|
| 2 |
Queen of the Damned 2002, R) |
|
| 3 |
Jarhead 2005, R) |
|
| 4 |
Tim Burton's Corpse Bride 2005, PG) |
|
| 5 |
Sleepy Hollow 1999, R) |
|
| 6 |
Halloween 1978, R) |
|
| 7 |
Chicago 2002, PG-13) |
|
| 8 |
Halloween II 1981, R) |
|
| 9 |
Scary Movie 3 2003, PG-13) |
|
| 10 |
Scary Movie 4 2006, PG-13) |










