My Favorite Movies
| armistar's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 2 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007, PG-13) |
|
| 3 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 4 |
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007, PG-13) |
|
| 5 |
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004, PG) |
|
| 6 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |
|
| 7 |
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002, PG) |
|
| 8 |
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001, PG) |
|
| 9 |
The Little Mermaid II - Return to the Sea 2000, G) |
|
| 10 |
The Little Mermaid 1989, G) |
|
| 11 |
Peter Pan 1953, G) |
|
| 12 |
Cinderella 1950, G) |
|
| 13 |
Sleeping Beauty 1959, G) |
|
| 14 |
Aladdin 1992, G) |
|
| 15 |
Beauty and the Beast - The Enchanted Christmas 1998, G) |















